fbpx Skip to main content

Instagramda Siyasi reklam nasıl verilir?

Örnek Siyasi Reklam

İyi parti Bursa / İznik belediye başkan adayı Sn. Mustafa Küçük için reklam sürecini tamamladık ve ilgili danışmanlarına bilgilerini aktardık. Seçim yolunda başarılar dileriz.

Instagram’da sosyal meselelerle, seçimlerle veya siyasetle ilgili reklamlar nasıl verilir?

instagram’da sosyal meseleler, seçimler veya siyaset hakkındaki reklamlarla ilgili şeffaflığı artırmak için Instagram’da bu tür reklamların güvenilir olmasını sağlamaya yardımcı olacak önlemler bulunmaktadır. Akış veya hikayelerdeki sosyal meselelerle, seçimlerle veya siyasetle ilgili bir reklam, Instagram’da Anlaşmalı sorumluluk şeklinde ayarlanıp reklam verilir.
Sosyal medya platformlarında siyasi reklamların verilmesi oldukça tartışmalı bir konudur. Bazıları, siyasi reklamların demokratik süreçlere katkı sağladığını düşünürken, diğerleri ise manipülatif olabileceği endişesi taşır. Özellikle Facebook ve Instagram gibi platformlar, siyasi reklamların hedef kitlelere ulaşmasını kolaylaştıran detaylı hedefleme seçenekleri sunar. Ancak, bu durum aynı zamanda yanlış bilgilerin yayılmasına ve seçim sonuçlarını etkilemeye olanak tanır. Bu nedenle, sosyal medya platformları siyasi reklamları denetlemek için çeşitli politikalar geliştirmişlerdir. Örneğin, belirli kısıtlamalar getirerek veya reklamların doğruluğunu kontrol eden bir süreç uygulayarak manipülasyonu önlemeye çalışırlar.
Siyasi

Kesin Çözüm İçin 🔔

Dr. Bülent Sezgin instagram reklam veremiyorum
Kısıtlanan instagram reklamlarımız Muammer Bey tarafından aynı gün içerisinde çözüldü ilgi ve alakası için çok teşekkür ederim.

Bülent SezginKadın Doğum Uzmanı - Jinekolog

Reklam Hesabım Kısıtlandı
Reklam Hesabım kapatılmıştı. Google dan arkadaşları buldum ve reklam hesabımı çok hızlı bir sürede açtılar her türlü yardımcı oluyorlar istediğiniz zaman arayıp ulaşabiliyorsunuz teşekkürler.

Kerem YavuzFounder - Yvzknife

Kısıtlanan reklam hesabımla ilgili sorunumu öncelikle başka sosyal medya danışmanından yardım istedikten sonra çözülemez denen sorunu hızlı bir şekilde çözen Muammer Beye çok teşekkür ederim.

Op. Dr. Uğur YıldırımBurun Estetiği Uzmanı, Doktor

Reklam Panelimizde 1-2 aydır çözemediğimiz bir sorun vardı. Bir meslektaşımın tavsiyesi ile Muammer Bey'e danıştım. Ekibiyle birlikte yaklaşık 2-3 saat içerisinde sorunumu tamamen çözdüler.

Op. Dr. Yusuf Öztürkçü, DoktorBurun Estetiği Uzmanı

Muammer Bey e çok teşekkür ederim, aylardır uğraştığımız reklam kısıtlamasını bir gün bile sürmeden düzelttiler ve çok ilgiliydiler, güven açısından da herkese öneririm.

Psk. Elif KaratarlaKurucu, Cinsel Terapist

Adgoldtaki, instagram reklam veremiyorum
Haftalardır çözemediğimiz sorunu bir gün de çözdüğü için Muammer beye çok teşekkür ederiz. İlgisi ve sabrı çok önemliydi hem iş ahlakı olarak hem de ilgi alaka güzel iş çıkardılar.

Aleyna DikiciKurucu, AD GOLD TAKI

Yorumları Canlı Gör !!!

  • Instagramda siyasi reklam veremiyorum
  • Instagram siyasi reklam verme
  • Instagram reklam hesabım kısıtlandı
  • Tanıtım yayınlayamazsın
  • Reklam hesabın bulunamadı
  • Reklam verirken bir sorun oluştu
  • Provizyon hatası
  • Instagram reklam hesabı kapatıldı
  • instagram reklam verirken bir sorun oluştu hatası ve çözümü