fbpx Skip to main content

instagram da reklam veremiyorum, instagram reklam hesabım kısıtlandı.

Instagram da Reklam Veremiyorum, Provizyon Hatası, Reklam Hesabın bulunamadı, Ödeme Yapamıyorum, Tanıtımlar Devre Dışı Bırakıldı, Tanıtım Yayınlayamazsın, İznin Yok Hatası 😩

Instagram Reklam Veremiyorum

Instagram Reklam Veremiyorum

Instagram Reklam Veremiyorum

Instagram Reklam Veremiyorum

Instagram Reklam Veremiyorum

Reklam Hesabım Kısıtlandı Çözüm
Sorunu Öğren

instagram da reklam veremiyorum, reklam hesabım kısıtlandı.

İnstagram da Reklam Veremiyorum Sorunu ve Çözümü

İnstagram da, reklam verme konusunda hesap kısıtlama sorunları yaşayan kullanıcılar için bazı zorluklar ortaya çıkarabilmektedir. Hesap kapatıldığına dair uyarılar almak, sponsorlu gönderileri ve reels reklamları yapamamak gibi durumlar, bu popüler sosyal medya platformunu sıkça kullananlar için endişe verici olabilir.

Reklam verme sorunu genellikle çeşitli nedenlere dayanabilir. İşte bu sorunları aşmak ve reklam verebilmek için bazı öneriler:

1. Instagram reklamınızın içeriği yasal olmayan, uygunsuz veya spam niteliğinde olabilir. Bu durumda Instagram, reklamınızı yayınlamamaya karar verebilir.

2. Instagram hesabınızın güncel bir ödeme yöntemiyle ilişkilendirilmediği için reklam veremeyebilirsiniz.

3. Instagram, reklamlarınızı yayınlamak için yeterli bir hedef kitleye sahip olmadığınızı düşünüyor olabilir. Bu durumda, Instagram hesabınızın etkinliğini artırmak için çalışmalısınız.

4. Instagram, hesabınızın güvenilirliğini sorguluyor olabilir. Bu durumda, Instagram’ın güvenilirlik kriterlerini karşılamaya çalışmalısınız.

Reklam verememe sorununu aşmak için öncelikle Instagram’ın reklam gösterim kurallarını okuyarak reklamınızın içeriğini ve hedef kitlenizi gözden geçirin. Ayrıca, ödeme yöntemlerinizi güncelleyin ve Instagram hesabınızın etkinliğini artırmaya çalışın.

Instagram’a Reklam Nasıl Verilir?

İnstagram reklam veremiyorum sorusunu çözmek için platforma nasıl reklam verildiğinin yakından bilinmesi yararlı olacaktır. Aşağıda belirtmiş olduğumuz çözüm yöntemi ile sorunsuz bir şekilde Instagram hesabınıza reklam verebileceksiniz.

. Hesabının ilişkilendirilmesini sağlayın.
. Kampanyayı oluşturabilmek için hesabınıza giriş yapın.
. Reklam verme hedeflerini tam olarak belirleyin.
. Kampanya bütçesini seçin.
. Vermek istenilen reklam türünü seçin.

Diğer bir sorun, farklı şehirlerden yapılan girişlerde hesabı korumak adına otomatik hesabı kısıtlayabiliyor. Ayrıca, reklam ödemesi yapamıyorum sorunu bankalar ile ilgili bir problem olabilir. Bankalar bazı Facebook üzerinden gelen harcamaları onaylamayabilir veya günlük internet alışveriş çekim limitiniz yetmeyebilir. Bu durumda Instagram reklam ödeme sorunu yaşayabilirsiniz. Ödeme yapmadığınız için Reklam Hesabı Devredışı Bırakıldı hatasını alıyorsanız, manuel ödeme kısmını inceleyip banka ile görüşerek sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Bize Ulaşın: +90 554 684 49 82

Kesin Çözüm İçin

Dr. Bülent Sezgin instagram reklam veremiyorum
Kısıtlanan instagram reklamlarımız Muammer Bey tarafından aynı gün içerisinde çözüldü ilgi ve alakası için çok teşekkür ederim.

Bülent SezginKadın Doğum Uzmanı - Jinekolog

Reklam Hesabım Kısıtlandı
Reklam Hesabım kapatılmıştı. Google dan arkadaşları buldum ve reklam hesabımı çok hızlı bir sürede açtılar her türlü yardımcı oluyorlar istediğiniz zaman arayıp ulaşabiliyorsunuz teşekkürler.

Kerem YavuzFounder - Yvzknife

Kısıtlanan reklam hesabımla ilgili sorunumu öncelikle başka sosyal medya danışmanından yardım istedikten sonra çözülemez denen sorunu hızlı bir şekilde çözen Muammer Beye çok teşekkür ederim.

Op. Dr. Uğur YıldırımBurun Estetiği Uzmanı, Doktor

Reklam Panelimizde 1-2 aydır çözemediğimiz bir sorun vardı. Bir meslektaşımın tavsiyesi ile Muammer Bey'e danıştım. Ekibiyle birlikte yaklaşık 2-3 saat içerisinde sorunumu tamamen çözdüler.

Op. Dr. Yusuf Öztürkçü, DoktorBurun Estetiği Uzmanı

Muammer Bey e çok teşekkür ederim, aylardır uğraştığımız reklam kısıtlamasını bir gün bile sürmeden düzelttiler ve çok ilgiliydiler, güven açısından da herkese öneririm.

Psk. Elif KaratarlaKurucu, Cinsel Terapist

Adgoldtaki, instagram reklam veremiyorum
Haftalardır çözemediğimiz sorunu bir gün de çözdüğü için Muammer beye çok teşekkür ederiz. İlgisi ve sabrı çok önemliydi hem iş ahlakı olarak hem de ilgi alaka güzel iş çıkardılar.

Aleyna DikiciKurucu, AD GOLD TAKI

Instagram tarafında kesinlikle yapmayın !

  • Kesinlikle borcunuz varken kayıtlı kredi kartınızı iptal ettirmeyin ve Facebook’a bloke koydurmak. Bu durumda geri dönüşü çok zorlu süreçler doğuyor. Muhtemelen daha sonrasında sıfırdan farklı bir kişi üzerine Facebook hesabı açıp, yep yeni bir kredi kartı ile yukarıda bahsettiğimiz yöntemlerle Instagram hesabınıza entegrasyon yapmanız gerekecektir.
Reklam Sorunları
Detaylı Bilgi Al
Reklam Sorunları
Reklam Sorunları
Detaylı Bilgi Al

instagram da reklam veremiyorum ne yapmalıyım ?

Hızlı Çözüm

instagram da reklam veremiyorum, reklam hesabım kapatıldı, tanıtım yayınlayamazsın gibi çözümler için bize ulaşabilirsiniz.

Tel : 0 554 6844982