fbpx Skip to main content

instagram reklam veremiyorum ne yapmalıyım ? instagram reklam hesabım kısıtlandı.

instagram Reklam Veremiyorum, Reklam Hesabım Kısıtlandı, Provizyon Hatası, instagram Reklam Hesabım Kapatıldı, instagram Reklam Hesabım Kısıtlandı, Tanıtım Yayınlayamazsın

Instagram Reklam Veremiyorum

Instagram Reklam Veremiyorum

Instagram Reklam Veremiyorum

Instagram Reklam Veremiyorum

Instagram Reklam Veremiyorum

Reklam Hesabım Kısıtlandı Çözüm
Sorunu Öğren

Reklam verirken sıkça karşılaştığınız sorunlar?

Instagram provizyon hatası neden kaynaklanır?

Instagram reklam hesabım kısıtlandı, çözülebilir mi?

Meta ilke ve kurallarına uymadığınız için aldığınız bir uyarıdır. Genel olarak kurallara uymadığınız için size bir uyarı niteliğindedir. Kendinizce uygun gördüğünüz çalışmalarınız sistem tarafından doğru bulunmuyor. Lütfen başkaları paylaşım yapıyor onların ki nasıl yayınlanıyor şeklinde düşünmeyin kimi çalışma hızlı red alır kimi çalışma geç alır ama illa ki alır bunu unutmayın detaylı incelemek isterseniz linkten inceleyebilirsiniz sorunu

instagram reklam veremiyorum, instagram reklam hesabım kısıtlandı.

İnstagram Reklam Veremiyorum Sorunu ve Çözümü
Ele Alınan Sorunlar :

Instagram Reklam Veremiyorum, Instagram Reklam Hesabım Kısıtlandı, Instagram Provizyon Hatası, Instagram Tanıtım Yayınlayamazsın, Geçici Tutma Başarısız.

İnstagram, reklam verme konusunda hesap kısıtlama sorunları yaşayan kullanıcılar için bazı zorluklar ortaya çıkarabilmektedir. Hesap kapatıldığına dair uyarılar almak, sponsorlu gönderileri ve reels reklamları yapamamak gibi durumlar, bu popüler sosyal medya platformunu sıkça kullananlar için endişe verici olabilir.

Reklam verme sorunu genellikle çeşitli nedenlere dayanabilir. İşte bu sorunları aşmak ve reklam verebilmek için bazı öneriler:

1. Instagram reklamınızın içeriği yasal olmayan, uygunsuz veya spam niteliğinde olabilir. Bu durumda Instagram, reklamınızı yayınlamamaya karar verebilir.

2. Instagram hesabınızın güncel bir ödeme yöntemiyle ilişkilendirilmediği için reklam veremeyebilirsiniz.

3. Instagram, reklamlarınızı yayınlamak için yeterli bir hedef kitleye sahip olmadığınızı düşünüyor olabilir. Bu durumda, Instagram hesabınızın etkinliğini artırmak için çalışmalısınız.

4. Instagram, hesabınızın güvenilirliğini sorguluyor olabilir. Bu durumda, Instagram’ın güvenilirlik kriterlerini karşılamaya çalışmalısınız.

Reklam verememe sorununu aşmak için öncelikle Instagram’ın reklam gösterim kurallarını okuyarak reklamınızın içeriğini ve hedef kitlenizi gözden geçirin. Ayrıca, ödeme yöntemlerinizi güncelleyin ve Instagram hesabınızın etkinliğini artırmaya çalışın.

Instagram’a Reklam Nasıl Verilir?

İnstagram reklam veremiyorum sorusunu çözmek için platforma nasıl reklam verildiğinin yakından bilinmesi yararlı olacaktır. Aşağıda belirtmiş olduğumuz çözüm yöntemi ile sorunsuz bir şekilde Instagram hesabınıza reklam verebileceksiniz.

. Hesabının ilişkilendirilmesini sağlayın.
. Kampanyayı oluşturabilmek için hesabınıza giriş yapın.
. Reklam verme hedeflerini tam olarak belirleyin.
. Kampanya bütçesini seçin.
. Vermek istenilen reklam türünü seçin.

Diğer bir sorun, farklı şehirlerden yapılan girişlerde hesabı korumak adına otomatik hesabı kısıtlayabiliyor. Ayrıca, reklam ödemesi yapamıyorum sorunu bankalar ile ilgili bir problem olabilir. Bankalar bazı Facebook üzerinden gelen harcamaları onaylamayabilir veya günlük internet alışveriş çekim limitiniz yetmeyebilir. Bu durumda Instagram reklam ödeme sorunu yaşayabilirsiniz. Ödeme yapmadığınız için Reklam Hesabı Devredışı Bırakıldı hatasını alıyorsanız, manuel ödeme kısmını inceleyip banka ile görüşerek sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Bize Ulaşın: +90 554 684 49 82

Kesin Çözüm İçin 🔔

Yorumları Canlı Gör !!!

  • Instagram reklam veremiyorum
  • Instagram reklam hesabım kısıtlandı
  • Tanıtım yayınlayamazsın
  • Reklam hesabın bulunamadı
  • Reklam verirken bir sorun oluştu
  • Provizyon hatası
  • Instagram reklam hesabı kapatıldı
  • instagram reklam verirken bir sorun oluştu hatası ve çözümü
Size Benzer Müşteri Yorumlarını Görün !

Dr. Bülent Sezgin instagram reklam veremiyorum
Kısıtlanan instagram reklamlarımız Muammer Bey tarafından aynı gün içerisinde çözüldü ilgi ve alakası için çok teşekkür ederim.

Bülent SezginKadın Doğum Uzmanı - Jinekolog

Reklam Hesabım Kısıtlandı
Reklam Hesabım kapatılmıştı. Google dan arkadaşları buldum ve reklam hesabımı çok hızlı bir sürede açtılar her türlü yardımcı oluyorlar istediğiniz zaman arayıp ulaşabiliyorsunuz teşekkürler.

Kerem YavuzFounder - Yvzknife

Kısıtlanan reklam hesabımla ilgili sorunumu öncelikle başka sosyal medya danışmanından yardım istedikten sonra çözülemez denen sorunu hızlı bir şekilde çözen Muammer Beye çok teşekkür ederim.

Op. Dr. Uğur YıldırımBurun Estetiği Uzmanı, Doktor

Reklam Panelimizde 1-2 aydır çözemediğimiz bir sorun vardı. Bir meslektaşımın tavsiyesi ile Muammer Bey'e danıştım. Ekibiyle birlikte yaklaşık 2-3 saat içerisinde sorunumu tamamen çözdüler.

Op. Dr. Yusuf Öztürkçü, DoktorBurun Estetiği Uzmanı

Muammer Bey e çok teşekkür ederim, aylardır uğraştığımız reklam kısıtlamasını bir gün bile sürmeden düzelttiler ve çok ilgiliydiler, güven açısından da herkese öneririm.

Psk. Elif KaratarlaKurucu, Cinsel Terapist

Adgoldtaki, instagram reklam veremiyorum
Haftalardır çözemediğimiz sorunu bir gün de çözdüğü için Muammer beye çok teşekkür ederiz. İlgisi ve sabrı çok önemliydi hem iş ahlakı olarak hem de ilgi alaka güzel iş çıkardılar.

Aleyna DikiciKurucu, AD GOLD TAKI
Instagram tarafında kesinlikle yapmayın !
  • Kesinlikle borcunuz varken kayıtlı kredi kartınızı iptal ettirmeyin ve Facebook’a bloke koydurmak. Bu durumda geri dönüşü çok zorlu süreçler doğuyor.
Reklam Sorunları
Soruna Git
Reklam Sorunları
Soruna Git
Reklam Sorunları
Soruna Git

instagram reklam veremiyorum ne yapmalıyım ?

Hızlı Çözüm

instagram reklam veremiyorum.

monocollectif